Przejdź do treści

Jelenia Plast Sp. z o.o.

Pasek-Turystyka.png

Firma powstała w 1992 roku. Jest producentem artykułów gospodarstwa domowego oraz artykułów ogrodniczych z tworzyw sztucznych, przy użyciu technologii wtrysku i formowania rotacyjnego. Siedziba główna firmy mieści się w Jeleniej Górze, przy ulicy Spółdzielczej 47. Spółka posiada również oddziały produkcyjne przy ulicy K. Miarki w Jeleniej Górze, w Łomnicy oraz w Kowarach.

Wizją firmy jest systematycznie podnoszenie jakości produktów,  tak aby spełniać wzrastające wymagania klientów, oraz budowanie silnej kapitałowo firmy na rynku. Jelenia Plast i produkowane przez firmę wyroby znajdują duże uznanie w branży, o czym świadczy obecność produktów  w wielu sieciach handlowych w kraju i zagranica oraz stale rosnący popyt na te produkty. Spółka jest też bardzo dobrze oceniana w kontaktach handlowych o czym świadczy wieloletnie związanie i współpraca z innymi podmiotami gospodarczymi.

Na przestrzeni 24 lat firma zwiększała stale moce produkcyjne oraz rozbudowała zakład, dając zatrudnienie około 700 osobom z regionu  jeleniogórskiego. Firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy, o czym świadczy wieloletnie związanie pracowników z firmą oraz duże zainteresowanie podjęciem pracy. Dodatkowym atutem naszej firmy jest możliwość nauki i stałego podnoszenia kwalifikacji przez pracowników.

Jelenia Plast integruje się i działa na rzecz społeczności lokalnej podejmując różnorodne działania, a w szczególności:

    organizuje praktyki dla uczniów lokalnych szkól technicznych,
    organizuje i współfinansuje imprezy integracyjne, festyny, zawody, koncerty,  itp.
    wspiera działalność statutową lokalnych klubów sportowych,
    czynnie uczestniczy w programach związanych z rozwojem regionu,
    uczestniczy w budowie wielofunkcyjnego obiektu sportowego.

Kontakt:

Jelenia Plast Sp. z o. o.

ul. Spółdzielcza 47, 58-500 Jelenia Góra
tel.: +48 75 64 66 510
fax: +48 75 64 66 527
e-Mail:  info@jeleniaplast.com

www.jeleniaplast.com

Jeleniagora.pl © 2012-2018 r. Wykonanie: Agencja Interaktywna Hulio. Polityka Prywatności