Przejdź do treści

Web INnovative Software Sp. z o.o.

Web INnovative Software Sp. z o.o. to nowoczesna polska firma, która od 2009 roku realizuje swoją misję, jaką jest wspieranie polskich przedsiębiorców działających w erze informacji.

 

Główne działania WINS koncentrują się wokół serwisu wFirma.pl. To webowe oprogramowanie, dedykowane dla mikro i małych przedsiębiorców, służące do samodzielnego prowadzenia księgowości online, które stanowi innowacyjne rozwiązanie w branży księgowości.

 

Eksperci wFirmy tworzą również jedne z największych i najpopularniejszych portali dla osób prowadzących biznes i pracujących - Poradnik Przedsiębiorcy i Poradnik Pracownika.

 

Firma ma swój oddział w Jeleniej Górze, który aktualnie zatrudnia 20 osób, ale dzięki inwestycji w  budynek biurowy przy ul. Wincentego Pola oraz jego rewitalizację powstaną miejsca pracy dla 60 osób.

W kolejnym etapie firma zainwestuje znaczne środki w stworzenie nowoczesnego centrum, którego celem będzie wspieranie biznesu w Jeleniej Górze licząc na współpracę z lokalnymi organizacjami i uczelniami wyższymi.

 

Kontakt:

Web INnovative Software Sp. z o.o.

ul. B. Krzywoustego 105/21
51-166 Wrocław

 

www.wfirma.pl

www.wins.pl

www.poradnikprzedsiebiorcy.pl

www.poradnikpracownika.pl

Jeleniagora.pl © 2012-2018 r. Wykonanie: Agencja Interaktywna Hulio. Polityka Prywatności