Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. „Pieniądze z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców"

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, w ramach którego zostaną przedstawione informacje w zakresie wsparcia rozwoju firmy ze środków unijnych, w szczególności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Spotkanie będzie współprowadzone przez przedstawicieli Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz pracowników PIFE w Jeleniej Górze.

Do udziału zapraszamy: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy, w tym wsparcia na efektywność energetyczną, rozwój inwestycyjny firmy oraz podnoszenie kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników.

Program spotkania:

  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • Dotacje na podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i ich pracowników — projekt „Partnerstwo na rzecz rozwoju Dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP)”;
  • Pożyczki Rozwojowe i na poprawę efektywności energetycznej ze środków unijnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw;
  • Aktualne konkursy - wsparcie dotacyjne na rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorców (m.in. promocja firmy na rynkach zagranicznych, finansowanie wydatków/kosztów przedsiębiorstw w obszarze prac rozwojowych)

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze; Pl. Ratuszowy 32/32a; w dniu 10 marca 2020 r. w godzinach 10.00 - 13.00.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 6 marca 2020 r. zgłoszenia na adres pife.ieleniagora@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby/osób uczestniczącej/ch w spotkaniu.

Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Plac Ratuszowy 32/32a

58-500 Jelenia Góra

tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42

e-mail:  pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Jeleniagora.pl © 2012-2018 r. Wykonanie: Agencja Interaktywna Hulio. Polityka Prywatności